2015’in En Trend Saç Kesimleri

2015'in En Trend Saç KesimleriMerakla ve heyecanla beklediğimiz 2015 geldi. Birçok kişiye göre 5 ile biten yıllar uğurlu yıllar ve gayet güzel geçecek…

Her yıl olduğu gibi yeni bir yıla başlarken trendler konuşulmaya başlar. Yeni yılda neler giyilecek, neler takılacak, nerelere gidilecek, neler alınacak gibi bir dünya trend belirlenir. Her şey için bir trend olur da, saç için olmaz mı? Elbette olur! Hatta bu yıl saç kesimleri geçmiş yıllara göre çok daha farklı diyebiliriz.

Geometrik kesimleri keskin pixie modelleri, katlar ve tabi ki kaküller… 2015 sezonunda saçlarda artık klişe haline gelen görünümlere evlada diyerek, tam bir değişiklik yapmanın zamanı geldi. İşte cesaret isteyen 2015 saç kesimleri sizlerle:

70’lerin Kakülleri

70'lerin Kakülleri1970’li yıllarda bir ikon haline gelen kaküller, 2015 yılında yeniden hayatımıza giriyor. Brigitte Bardott gibi hafif uzun bırakılmış ve şakaklara doğru ayrılmış kaküller, son derece moda oluyor. Yeni sezon saç kesimleri arasında en sevilen model de, bu kaküllü modeller. “Ben kakül kullanamam” demekten vazgeçin ve yüzünüze en uygun modeli bir kere deneyin!

Düz ve Uzun Saçlar

Düz ve Uzun SaçlarKısa saçlar son birkaç yıldır popüler olsa bile, uzun saçların cazibesi hiçbir zaman bozulmayacak. 2015 saç trendleri arasında da dümdüz kesilmiş ve fönlenmiş uzun saçlar ilk sıralarda yer alıyor. Jessica Alba’yı kendinize model alabilirsiniz ve doğal haline bırakılmış düz, klasik saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Geometrik Kesimler

Geometrik KesimlerDümdüz kesilmiş bob modeller, 2015 yılında yerini geometrik kesimlere bırakıyor. Coco Rocha’yı kendinize örnek alarak alnınızı kaplayacak dolgun kaküllerle birlikte geometrik bob kesim, son derece modern bir görünüm veriyor. Farklı olmayı sevenler için kesinlikle harika bir model olduğunu söylemek gerekiyor.

Katlı Saçlar

Katlı SaçlarDüz kesim saçlar pek size göre değilse, endişelenmeyin; çünkü bol katlı kesimler de 2015 yılının trend saç kesimleri arasında. Ayrıca yoğun bir şekilde verilen katlar sayesinde yıka – çık dediğimiz bir saç modeliniz olacak. Saçınızla fazla uğraşamıyorsanız, kesinlikle tercih edebileceğiniz bir model.

Keskin Pixie Kesim

Keskin Pixie KesimSon birkaç yıldız popüler olan pixie kesimler, 2015 yılında adeta altın çağını yaşayacak. Daha keskin hatları ve asi görünümü ile farklı, wamp ve seksi görünmek isteyenlerin tercihi olan bir model. Keskin kesim pixie modeli için Kristen Stewart’ı kendinize örnek alabilirsiniz.

Katlı ve Zarif Bob Kesim

Katlı ve Zarif Bob KesimKlasik bob kesiminden vazgeçme zamanı geldi, anlayacağınız üzere. Artık ya daha keskin ve geometrik ya da daha şık ve zarif bob modelleri kullanmalısınız. Çene hizasında kesilmiş ve kat verilmiş bob kesimler, son derece sıra dışı görünüyor. Bu sıra dışı görünüm ise tahmin ettiğinizin aksine zarif bir duruş kazandırıyor.

Rock’n Roll Esintileri

Rock'n Roll Esintileri80’li yılların rock yıldızlarını hatırlayın. İşte 2015 sezonunun en iddialı saç kesimi Rock’n Roll esintileri taşıyan bol katlı ve uzun kesilmiş kaküllü modeller. Mick Jagger’ın saçlarını hayal edin ve hafif dalgalı saçlarınızla günün tadına varın.

Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir